עברית  |  English  |  
 

משרד חקירות פרטיות


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

במקרים בהם צריך לאמת חשדות כלשהם בתחום האישי או העסקי, בעיות של חובות לא משולמים, סכסוכים עסקיים וכלכליים, בעיות פנים ארגוניות ועוד שלל בעיות ומקרים - משרד חקירות פרטיות הוא הכתובת המושלמת למציאת תשובות וראיות רלוונטיות. משרד חקירות פרטיות הוא גורם מקצועי ומוסמך, שפועל בלעדית עבור לקוחותיו ומשרת את האינטרסים שלהם.

מחויבות מלאה לכל חקירה

בזכות העובדה שכל משרד חקירות פרטיות הוא גוף פרטי ובלתי תלוי - כל חקירה שהמשרד לוקח על עצמו זוכה לתשומת לב קפדנית ולהתחייבות מלאה מצד הצוות המקצועי של המשרד.
לא מדובר על גוף גדול, מסועף, ולעיתים בעייתי כמו המשטרה, ולכן החקירות מתנהלות ביעילות ובעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם.
כמובן שלא כל מקרה מצריך משרד חקירות פרטיות, ולא כל מקרה מותר לחקירה פרטית (מקרים פליליים בעיקר). אך כאשר רוצים תוצאות מהירות, מקצועיות ויעילות - משרד החקירות מהווה פיתרון מצוין במקרים רבים.

שירותים של משרד חקירות פרטיות

יתרון נוסף שמציע משרד של חוקרים פרטיים הוא הרב גוניות בביצוע המשימות והחקירות השונות. משרד חקירות הוא עסק שמתמחה במגוון סוגי חקירות ושימוש באמצעים רבים של חקירה ומעקב.
חלק מהשירותים וסוגי החקירות שמציע משרד החקירות שלנו הם:

 • חקירות מעמד אישי: בדיקת מקורות הכנסה נוספים של אחד מבני הזוג במקרי חשד לחוסר כנות בתחום זה בין בני זוג.
 • חקירות על רקע רומנטי: חושדים שבן או בת הזוג בוגדים? משרד חקירות פרטיות הוא התשובה האידיאלית למציאת התשובה האמיתית.
 • חקירות כלכליות: בדיקות רקע מקיפות על חייבים, כולל איתור נכסים והכנסות נסתרות, גילוי פרטים חשובים בסכסוכים כלכליים ועוד. אנו משרד חקירות פרטיות שמתמחה בחקירות אלו.
 • חקירות פנים ארגוניות: למקרי חשד לגניבות כספים וציוד של עובדים, בעיות אבטחת מידע או כל פגיעה אחרת בפעילות העסקית.
 • חקירות טיפול בילדים: עזרה להורים להיות רגועים לגבי מי שמטפל בילדיהם, בעיקר למקרים בהם יש חשד לטיפול לא ראוי.

משרד החקירות שלנו עוסק במגוון סוגי חקירות, וכמו כן משמש כספק ציוד חקירות מתקדם טכנולוגית מהשורה הראשונה.
אנו מחזיקים ברישיון משרד חקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים וצוות החוקרים של המשרד מקצועי, דיסקרטי ומיומן ביותר.

זקוקים לתשובות – פנו אלינו עכשיו!

אנו משרד חקירות פרטיות שזמין עבורכם 24 שעות ביממה, נעשה את מירב המאמצים להשיג את התשובות והראיות הרלוונטיות עבור כל לקוח, ואנו מתחייבים על מקצועיות ללא פשרות. זקוקים למשרד חקירות פרטיות? הגעתם למקום . צרו איתנו קשר כבר היום!


 
 

איך לבחור חוקר פרטי


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

בגלל הרגישות של עולם החקירות הפרטיות והצורך לבצע חקירה קפדנית, דיסקרטית, יעילה ואמינה, חשוב לדעת איך לבחור חוקר פרטי ואיזה חוקר מתאים לאיזו משימה. הידע בבחירת החוקר פרטי יכול להוות את כל ההבדל בין חקירה מוצלחת וברת תוצאות, לבין חקירה כושלת שגם לא נעשתה בצורה נכונה וגם לא מצאה את התשובות שקיימות בשטח.

חוקר פרטי מקצועי אינו הדמות שמדמיינים מסרטים וסדרות פופולאריות, מדובר על אנשי מקצוע מכובדים ובעלי ניסיון. יש לדעת איך לבחור חוקר פרטי ולא להסתמך על מראה עיניים או רושם ראשוני בלבד.

איך לבחור חוקר פרטי:


רק בעלי רישיון רשמי

הדבר הראשון שיש לבחון בעת בחירת חוקר פרטי הוא האם החוקר מחזיק ברישיון חוקר פרטי רשמי ותקף מטעם משרד המשפטים הישראלי.
זהו הרישיון והאישור הרשמי היחיד בישראל, שמאפשר לאדם לשמש כחוקר פרטי. חוקרים בעלי רישיון הם כאלו שעברו התמחות מקצועית של לפחות 3 שנים תחת משרד חקירות מקצועי, ועברו בהצלחה בחינות מקיפות להכרת המקצוע וחוקיו.
כאשר בוחנים את בחירת החוקר פרטי, שאלת הרישיון היא חשובה מאוד, ואדם ללא רישיון נפסל מיד על הסף ולא מומלץ לעבוד עם גורם שכזה.

בעל ניסיון בתחום החקירה

לאחר בירור עניין הרישיון, השלב הבא של איך לבחור חוקר פרטי הוא בחינת הכישורים והניסיון של החוקר הפרטי.
מן הסתם רצוי לבחור חוקר בעל ניסיון עשיר ככל האפשר בתחום החקירה הרלבנטי למקרה. לקוח אשר בוחן איך לבחור חוקר פרטי, לא ירצה לבחור בחוקר אשר עוסק רק בחקירות לגבי בגידות בני זוג למקרה של חקירה כלכלית רגישה ומורכבת למשל.

דיסקרטיות ואמינות

רצוי לא לבחור בחוקר פרטי אשר מספר בחופשיות על מקרים נוספים שלו או מנדב פרטים על לקוחותיו.
דיסקרטיות היא קריטית , ולכן חוקר שמנדב יותר מדי פרטים על אחרים, סביר להניח שיעשה כן גם כלפיכם.

הקפדה על כללי אתיקה

באופן טבעי תחום של חקירות פרטיות הוא מורכב ורגיש וניתן בקלות לנקוט בשיטות לא אתיות או ממש לא חוקיות. כשאתם מתחבטים איך לבחור חוקר פרטי, חשוב מאוד לבחור בחוקר אשר מקפיד על כללי אתיקה ולא פועל מחוץ לחוק, דבר היכול להביא תוצאות הרסניות ללקוח ולחקירה כולה.

I Spy – מספקים תוצאות

חברת I Spy עונה על כל ההגדרות האלו ועל רבות אחרות. אם אתם זקוקים לחוקר פרטי מקצועי, מוסמך, אמין ומנוסה - צרו קשר עוד היום ותקבלו את כל התשובות.


חקירות פרטיות


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

ישנם מקרים רבים שמצריכים חקירות פרטיות, החל מהתחום האישי והרומנטי ועד התחום הכלכלי והעסקי.
חקירה פרטית היא כלי יעיל ואיכותי למציאת תשובות, ראיות ותוצאות מהשטח במהירות ובצורה מקצועית ביותר. למקרים בהם המשטרה או הגורמים הרשמיים של המדינה אינם יכולים לעזור או שעזרתם תיקח זמן רב, שכולל תהליך מסורבל ומתיש, חקירות פרטיות מהוות אלטרנטיבה מוצלחת מאוד לכל גורם, פרטי או מסחרי, אשר זקוק לשירותי חקירה מקצועיים.

סוגי חקירות פרטיות

I-Spy משרד חקירות מציעה מערך מקיף מאוד של חקירות פרטיות, שמבוצעות על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ומנוסים.
מבין סוגי החקירות שאנו מציעים במסגרת השירות שלנו:

 • חקירות על רקע רומנטי: אלו חקירות פרטיות קלאסיות, שרבים חושבים עליהן בהקשר של חוקר פרטי, אימות או הפרחת חשדות לבגידה של אחד מבני הזוג, חקירת רקע כלכלי של בן או בת הזוג וכדומה.
 • מעקבים: חקירות פרטיות יעילות ביותר, שכוללות מעקב סמוי ומתקדם אחר נחקר כלשהו.
 • השגת מידע עסקי: חקירה פרטית לקבלת תמונת מצב עסקית על מתחרים, שותפים פוטנציאליים ועוד. החקירה מפחית סיכונים עבור העסק ושומר על הלקוח מוביל בתחום.
 • חקירות כלכליות: השגת ראיות קבילות בבית משפט לגבי חייבים, פיתרון סכסוכים עסקיים ועוד.
 • חקירת אבטחת מידע: חקירות פרטיות שבוחנות חשדות להעברת מידע פנים ארגוני אל צד שלישי, בחינת אבטחת המידע של הארגון וגם מערכות מתקדמות לפיקוח על מחשבי הילדים.
 • חקירות פנים ארגוניות: אלו חקירות פרטיות, שנועדו להוכיח או להפריח חשדות של גניבה ומעילה של עובדים, וכן כל פגיעה אחרת בפעילות העסק והארגון.

חקירות פרטיות של I-Spy – חוקרים מקצועיים וציוד מתקדם

אנו מציעים כאמור שירות חקירות מקיף ומגוון מאוד, כל החוקרים שלנו מוסמכים ובעלי ניסיון רלבנטי בעולם החקירות, כמובן שהחברה מחזיקה ברישיון משרד המשפטים לבצע חקירות פרטיות.
החוקרים שלנו מבצעים חקירות פרטיות דיסקרטיות לחלוטין, בהתאם לדרישות ולאינטרס הלקוח, תוך שימוש בשיטות מקצועיות ויצירתיות שישיגו עבורכם את התוצאות שקיימות בשטח.

אנו פועלים גם כספקי ציוד לחקירות ומעקבים, ולכן מציעים את הטוב ביותר מבחינה טכנולוגית.
חקירות פרטיות מחייבות ציוד מתקדם והמכשירים שאנו מחזיקים מאפשרים לנו להגיע לתוצאות ברמה הגבוהה ביותר, במהירות וביעילות שיא.
ברשותינו ציוד מקצועי ביותר הכולל בין השאר ציוד האזנה, צילום, מעקב, הקלטה, אבטחת מידע ועוד מגוון רחב של אמצעים.

חקירות פרטיות עם I-Spy – כדי שתוכלו לישון בשקט

מישהו חייב לכם כסף וטוען שאין לו איך לשלם? חושדים בבעל או באישה בחוסר נאמנות? נעלם מהמשרד כסף או מידע? אם אתם רוצים תשובות עכשיו וצריכים פיתרון – פנו אלינו היום לפגישת ייעוץ והתחלת חקירה!


כמה עולה חוקר פרטי


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

כשמתקשרים אליי לקוחות ושואלים אותי כמה עולה חוקר פרטי, אני מסביר להם שחוקר פרטי אינו מוצר מדף ואינו בעל מקצוע רגיל המבצע עבודות "שבלוניות". לא תמיד אותם לקוחות מבינים בדיוק את אשר אני מתכוון ולכן אבקש להסביר ולהבהיר.

תחום החקירות הוא מאד מורכב ועוסק בחייהם של אנשים. מידע והבאת ראיות למטרת השגת מטרותיו של הלקוח יכולות להיות עסק מאד מורכב ומסובך עבור החוקר הפרטי ולכן חשוב מאד לבחור חוקר פרטי איכותי, מקצועי ובעל מוניטין.

בעלי מקצוע חופשיים, נותנים הצעות מחיר בהתאם לאופי עבודתם, להלן מספר דוגמאות:

 • לשרברב או חשמלאי יש טווח מחירים מאד ברור בהתאם לפעולות אותם הם צריכים לבצע (פתיחת סתימה, הוספת שקע חשמל וכיוצא בזה).
 • עורך דין, גובה שכר טרחה בחלק מהמקרים על בסיס אחוזים ובחלק מהמקרים על פי שיקול דעתו ובהתאם לתיק בו הוא מייצג.
 • טכנאי שרות גובה מחיר עבור ביקור ובאם יש צורך והלקוח מאשר הוא גובה תשלום נוסף עבור חלקים ועבודה.
 • במוסך,עבור טיפול ברכבכם תשלמו עבור חלפים ועבודה על פי מחירון קבוע.
 • רכישת מוצרים מתומחרת בהתאם לסוג המוצר, ארץ הייצור וכיוצא בזה.

קיימות עוד עשרות דוגמאות לבעלי עסקים ונותני שרות כאלה ואחרים, אבל חוקר פרטי אינו בעל מחירון ואין לו מחיר קבוע כפי שיוסבר בהמשך.

חוקר פרטי שמקבל תיק חקירה לידיו, הופך להיות חלק בלתי נפרד מהלקוח במובנים רבים. החוקר הפרטי מקבל מידע אודות חייו הפרטיים והאישיים של הלקוח. החוקר הפרטי הינו בעל סמכות לפעול בעניין לקוחו תוך שמירה ברורה על האינטרסים של הלקוח והשקעה רבה בכדי להביא ללקוח את התוצאות הדרושות לו.
בהליך מסוג זה מעורבים רגשות רבים ועל החוקר הפרטי מוטלת לעיתים המשימה להיות אוזן קשבת ללקוחו ומציאת פתרונות יצירתיים עבורו.
חשוב לדעת, על פי חוק כל פעולת חקירה חייבת להתבצע על ידי חוקר פרטי בלבד.

ובכל זאת, מה הופך חוקר פרטי אחד לטוב יותר מאחר?

בראש ובראשונה החוקר פרטי חייב להחזיק ברישיון חוקר פרטי של משרד המשפטים ולפעול תחת חסותו של משרד חקירות בעל רשיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים.
כמו כן, חוקר פרטי טוב חייב להיות בעל תכונות אופי מאד מסוימות המאפשרות לו לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר עבור לקוחותיו.
חוקר פרטי טוב, הינו בעל יכולות טכניות גבוהות ובעל ציוד מתקדם המאפשר לו לבצע את משימות החקירה באופן המקצועי, המסודר והיצירתי ביותר.
דיסקרטיות וסודיות הינם החשובים יותר במעלתם של החוקרים הפרטיים, דבר זה ניתן להתרשמותכם מפגישה עם החוקר הפרטי.

עברו של החוקר פרטי בביצוע תיקי חקירה שונים, הינו מרכיב חשוב אליו חייבים להתייחס כאשר ניגשים לחפש חוקר פרטי.

אז כמה בעצם עולה חוקר פרטי?

שירות של חוקר פרטי טוב אינו זול ואינו עומד בקנה מידה אחת עם שאר בעלי המקצוע אותם אנו מכירים מחיי היום-יום. אבל.... ברוב המקרים, החוקר הפרטי יוכל לסייע לכם בבעיה ובכך לחסוך לכם עלויות גבוהות אחרות שהיו נוצרות באם לא הייתם פונים אליו או לחילופין, אם בחרתם בחוקר פרטי על סמך הצעת מחיר נמוכה ללא כל התייחסות לדברים החשובים באמת שצוינו לעיל.

על פי חוק, החוקר הפרטי אינו יכול לקבל תשלום על פי תוצאות החקירה. כמו כן, חוקר פרטי יכול לתת הערכת מחיר בהתאם לפעולות אותם הוא נדרש לבצע אך בגלל שתפקידו של החוקר הפרטי הינו להביא את המציאות כפי שהיא, תמיד קיימת אפשרות של הרחבת פעילות תוך כדי עבודה דינאמית בשטח (באם מדובר במעקב), או הפעלת מקורות מודיעין נוספים (באם מדובר בחקירה עסקית או כלכלית מסועפת).

בכל מקרה וזוהי הצעה ידידותית: אתם מקבלים את אשר אתם משלמים ולכן לפני שאתם רצים לשלם לחוקר פרטי מכיוון שמחירו נמוך, כדאי שתבדקו טוב טוב מה הסיבות לעלויות הנמוכות ותשאלו את עצמכם: " האם ייתכן כי ייגרם לנו נזק בלתי הפיך משכירת שירותים זולים של "חאפרים" כאלה ואחרים ? על סמך ניסיוני, אני מאמין שכן.


בילוש ומעקבים

בילוש ומעקבים נדרשים במקרים רבים לביצוע באמצעות חוקר פרטי, על מנת לספק מידע ו/או ראיות שלא ניתנות להשגה בדרך אחרת.
מישהו אמר פעם "אין טוב יותר ממראה עיניים" ואכן הוא צדק.
במקרים רבים אותן ראיות המושגות על ידי חוקר פרטי מקדמות אתכם לקראת המטרה ומקנות לכם יתרון על הצד שמנגד.

I-Spy ציוד וחקירות בעלת יכולת לביצוע פעילויות "שטח" ברמה גבוהה במיוחד, באמצעות חוקר פרטי וצוותי עיקוב מקצועיים ויצירתיים.

שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים מאפשרים יכולות צילום ביום ולילה באופן גלוי וסמוי ואף מאפשרות התמקדות בפרטים קטנים, שלעיתים
אינם נקלטים בעין רגילה ואותם רק חוקר פרטי טוב יכול לבצע.  

חוקר פרטי מטעמנו יבצע מעקבים, תצפיות ופרוייקטים מיוחדים המותאמים ישירות לעבודתכם, אשר יביאו לפתרונות אופטימליים לצרכיכם.

הפעילות מבוצעת באמצעות רכבים פרטיים, רכבי שטח ואופנועים המצוידים באבזור מיוחד וחדשני לתיעוד.

ברשותנו אמצעים מיוחדים למעקב ואיתור לוויני וקבלת נתונים באופן מיידי ומדוייק.

בעת הצורך ניתן לבצע פעילות באמצעות כלי טייס.

 
בילוש ומעקבים המבוצעים על ידי "איי ספיי - ציוד וחקירות" 

מעקבים בתחום המעמד האישי: לפני חתונה, גילוי בגידה, בדיקת מהימנות ועוד... 

מעקבים אחר בני נוער: בדיקת שימוש בסמים, ביצוע עבירות, התמכרות להימורים, שתיית אלכוהול, התרועעות בחברה עבריינית ועוד...  

מעקבים עסקיים: איתור לקוחות, גניבת מידע ומכירתו, בדיקות אשראי והתנהלות כללית ועוד...  

מעקבים טכניים: איתור כלי רכב, איתור מוצרים, מכולות ועוד... 

I-Spy משרד חקירות מתמחים בביצוע מעקבים בחו"ל. ציוד ריגול


מעקבים

צור קשר

כל אדם באשר הוא, זקוק לשרות חוקר פרטי לפחות פעם אחת בחייו.
אנו זוכרים היטב את Q (קיו) מסרטי ג'ימס בונד המפורסמים שהיה מכין לסוכן 007 ציוד ריגול מיוחד בהתאם לצרכיו.
אומנם בסרטים אלו היה ציוד לריגול הכולל לייזר חשמלי בשעון, מכונית עם אלמנטים מיוחדים ועוד ציוד ריגול כיד הדמיון, אך היה גם ציוד ריגול אמיתי שקיים ונמצא בשימוש יום יומי אצל רבים מלקוחותינו.

ציוד לריגול כולל בתוכו מכשירי הקלטה, מצלמות סמויות, מוצרי האזנה, תרסיסים שונים לגילוי חומרים מיוחדים ומוצרים רבים נוספים.

השימוש בציוד ריגול בא לידי ביטוי כמעט בכל סיטואציה שנקרית בדרכנו וכל אחד מאיתנו היה זקוק לציוד בילוש לפחות פעם אחת בחיים.

צריכים להקליט מישהו בכדי שלא ישנה את גרסתו בעתיד ?
זקוקים להוכחה או ראיה כלשהי?
צריכים לקבל מידע מבלי שאחרים ידעו על כך?
פגעו בכם ואתם זקוקים לתיעוד מהיר?

כל השאלות הללו ועוד רבות אחרות מובילות רק למסקנה אחת: ציוד הריגול הוא מצרך הכרחי.

ציוד ריגול לכל כיס

בעבר, ציוד הריגול היה באופן יחסי גדול.
השימוש בו היה די מסובך ועלותו היה מאד יקרה ולא התאימה לכל כיס.
היום, ניתן להשיג ציודי ריגול בסיסיים במחירים המתאימים לכל כיס וכמעט לכל מטרה.
כחלק מהקדמה הטכנולוגית והיכולות הטכניות, הפך ציוד הריגול להרבה יותר זעיר (מבחינה פיזית) והרבה יותר מתוחכם.
כל לקוח מתחיל יכול להפעיל ציוד ריגול כיום, היות והמוצרים הקיימים מאד ידידותיים וקלים להפעלה.
כמובן שתמיד יש צורך לרכוש פרקטיקה בשימוש בכל ציוד ריגול חדש.


 

ישנם מספר כללים חשובים שצריך לדעת לפני שניגשים לרכוש ציוד ריגול כלשהו:

 1. מהיכן לרכוש את הציוד?
  כדאי לפנות לגורם מקצועי כדוגמת חנות לציוד ריגול ובילוש.
  מומלץ לא לרכוש ציוד לריגול מחנויות וירטואליות, או מחנויות שאינם עוסקות בתחום החקירות והציוד ומתיימרות להצטייר כך.
  קיימת חשיבות עילאית לרכוש את הציוד בחנות שבה ישנם גורמים מקצועיים שידריכו אודות המוצר וכמובן ידעו לתת שירות במידת הצורך.
  כמובן שנושא הדיסקרטיות חשוב לא פחות ולכן, דעו כי שיחה עם חוקר פרטי בחנות למכירת ציוד ריגול הינה חסויה.
 2. איזה ציוד ריגול לרכוש?
  חשוב להגיע לחנות הבילוש ולבחור פיזית את המוצר בו אתם מעוניינים.
  חשוב גם לשמוע את חוות דעתו של איש המקצוע בהתאם לנתונים שאתם מוסרים לו כי ייתכן ותופנו לציוד ריגול שונה מזה שחשבתם שתזדקקו לו.
  בחנות חשוב לבקש לבצע הדגמה במוצר הריגול בכדי לבדוק שהוא עונה על דרישותיכם.
 3. אחריות על ציוד ריגול?
  במידה ורכשתם ציוד ריגול במקום מוסמך, קיימת אחריות על המוצרים בהתאם לסוג המוצר.

כאמור, ישנו מגוון רחב של ציוד לריגול בתחום החקירות הפרטיות ובכלל וחשוב להדגיש שוב כי רכישת ציוד ריגול מהמקום הנכון, היא מחצית מההצלחה בטיפול בבעיה שהביאה אתכם לרכוש את ציוד הריגול.

חנות "איי ספיי – ציוד וחקירות" מורשת למכור ציוד ריגול מקצועי.
היות וכחלק מעיסוקנו אנו מנהלים משרד חקירות (מורשה משרד המשפטים) ועוסקים בתחום החקירות והמעקבים, ציוד הריגול אותו אנו מחזיקים עומד ברמת סטנדרטים מאד גבוהה.
כמו כן ושלא כמו אחרים, חשוב לציין כי ביכולתנו לבנות ציוד לריגול בהתאם לדרישות הלקוח.
באם הנכם מעוניינים לבצע פעילות מקדימה לפני פנייה לגורם מקצועי, עליכם לרכוש או לשכור ציוד ריגול ובילוש המתאים למטרתכם.


ציוד מעקבים


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות חלה התקדמות אדירה בתחום ציוד מעקבים - התקדמות מערכות המשדרים, איכויות המקליטים וזמני הסוללות הארוכים בשילוב עם טכנולוגיית המיזעור, שאנו עדים לה בשנים האחרונות בכל תחום בחיינו, גרמה לכך שכל ציוד מעקבים שזמין לרכישה נראה כאילו נלקח מסרט הוליוודי.
אם ברצונכם לבצע מעקב - ביצוע מעקב על ידי משרד חקירות מנוסה הוא היעיל ביותר, אך הוא גם היקר ביותר. אם הנושא אינו דורש חקירה של משרד חקירות, והחלטתם כי אתם מעוניינים לבצע את המעקב בעצמכם, עליכם לרכוש ציוד מעקבים שישמש אתכם.

איזה ציוד מעקבים דרוש לביצוע מעקב?

התשובה לכך תלויה בסוג המעקב אותו אתם רוצים לקיים. באפשרותכם לבחור בסוגים שונים של מצלמות, של מכשירי האזנה ושל מכשירי מעקב מתקדמים הנכללים כולם תחת הקטגוריה של ציוד מעקבים.
אם לדוגמא ברצונכם לעקוב אחרי המטפלת של ילדכם, תצטרכו מצלמה ומיקרופון מוסתרים בתוך צעצוע לדוגמא, שיונח בחדר בו שוהה הילד והמטפלת. מצלמות נוספות ומיקרופונים במיקומים שונים ברחבי הבית יאפשרו לכם לקבל תמונה טובה יותר מה קורה בבית בזמן בו אתם לא נמצאים.
אם תבקשו לבצע מעקב אחרי האתרים בהם ילדכם גולש, תוכלו לרכוש מחבר פשוט המתחבר למחשב ומקליט את כל הקלדות המשתמש, כך שתוכלו להסתכל עליהם במועד מאוחר יותר.
באם תבקשו לבדוק האם בן או בת הזוג, או אולי הילד מסתיר הודעות SMS במכשיר הטלפון ומוחק אותן כדי שלא תראו, ניתן לרכוש מכשיר המתחבר למכשיר הטלפון הסלולרי ומשחזר את ההודעות שנמחקו בלחיצת כפתור.
ציוד מעקבים פופולרי, שבעיקר נראה כאילו נלקח מסרט הוליוודי הן המצלמות המוסתרות בתוך פריטי היום-יום – תיק צד, עניבה, מצלמה המותקנת על משקפיים אופנתיים, כך שהפריטים נראים רגילים לחלוטין אך שומרים תיעוד של הצילום.

קיימים סוגים רבים של ציוד מעקבים שניתן לרכוש באתרי אינטרנט ובחנויות ריגול למיניהם.
כדאי לרכוש ציוד מעקבים מחנות גדולה, עדיף אחת שמפעילה גם משרד חקירות. במקרה כזה, בחנות יוכלו לסייע לכם לרכוש ציוד מעקבים גם על סמך המלצות שנובעות מנסיון אישי של בעלי החנות.


ציוד חקירות


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

חוקרים פרטיים משתמשים במסגרת עבודתם בציוד חקירות מגוון על מנת להשיג תוצאות איכותיות ללקוחותיהם ובכדי להביא ראיות חותכות לבתי המשפט בעניין חקירתם. בשנים האחרונות, ציוד חקירות הפך לשימושי יותר גם בקרב הלקוחות הפרטיים וזאת עקב רצונם העז לקבל מידע מהיר, זול וללא צורך בשכירת שירותיו של חוקר פרטי.
אומנם, שכירת שירותים של משרד חקירות איכותי אינם זולים אך עדיין חשוב לציין כי שימוש במוצרים ללא הדרכה נכונה וללא התערבותו של בעל מקצוע יכולים לעיתים לגרום לנזקים כספיים גדולים יותר בטווח הארוך.

לכן, ברכישת ציוד חקירות, יש להקפיד על מספר כללים:

 • להתייעץ עם איש מקצוע (חוקר פרטי או עורך דין מטפל) בנוגע לצורך בציוד. רצוי מאד לרכוש ציוד חקירות בחנות מוסמכת שהינה גם משרד חקירות ולא בכל חנות חשמל.
 • בקניית ציוד חקירות יש צורך לקבל הדרכה במקום הרכישה בכדי להתאים באופן אישי את המוצר לצרכיכם.
 • יש להפעיל שיקול דעת רציני בנוגע לאופי הציוד הנדרש ולא לשלול התערבותו של חוקר פרטי מוסמך בכדי שיבצע את העבודה עבורכם.

חקירות רבות המבוצעות יום-יום מצריכות ציוד חקירות בסיסי כגון:
מצלמות, מכשירי הקלטה וכיוצא בזה.
בכדי לספק חקירות איכותיות וטובות ללקוחותינו, אנו משתמשים בציוד ריגול מתקדם ואיכותי המאפשר להשיג ראיות באופן הטוב ביותר. בדרך כלל חקירות המבוצעות בשטח מצריכות שימוש במצלמות סמויות ממגוון רחב שברשותנו.
השימוש בציוד מתוחכם זה, מאפשר לנו להגיע מאד קרוב לנשוא החקירה ולתעד את מעשיו בצורה המדויקת ביותר.
ניתן למצוא כיום ציוד חקירות בסיסי בחנויות רגילות ושם הוא יעלה כמה מאות שקלים. ציוד זה בדרך כלל הינו חובבני ואינו מותאם אישית לצרכי הלקוח ולכן, באם מדובר בנושא חקירות חשוב לרכוש ציוד חקירות רציני ואיכותי שישמש אתכם באופן מקצועי ויעיל.
ציוד חקירות איכותי, ניתן למצוא במספר מצומצם של חנויות בארץ אבל על איכות לא צריך להתפשר. בחנויות אלו, תקבלו הדרכה צמודה ויותאם לכם ציוד במיוחד בשבילכם. חקירות רבות, נכשלו בגלל שימוש בציוד זול ושאינו איכותי ובמקרים אלו קשה מאד להשיג ראיות בשנית וכמובן שלא ניתן להשיב את המצב לקדמותו.

כמובן, שכדאי מאד לפנות למשרד חקירות איכותי בעל רישיון ממשרד המשפטים שיציע לכם דרכים להתמודדות עם הבעיה ואף ימליץ על מקום לרכישת ציוד חקירות מתאים.
להלן מספר סוגי חקירות שבהם השימוש בציוד חקירות בא לידי ביטוי באופן ברור:

 • חקירות חייבים – ביצוע הקלטת שיחות ופגישות במכשירי הקלטה מגוונים.
 • מעקבים – שימוש במצלמות סמויות לתיעוד המתרחש.
 • חקירות בבתי עסק – שימוש במערכות מצלמות טמ"ס (טלוויזיה במעגל סגור) לאיתור גנבים ולהגנת העסק.
 • חקירות פוליגרף – שימוש במונת הפוליגרף לאיתור דוברי שקר או אמת.

כמובן שיש עוד עשרות דוגמאות של חקירות המצריכות שימוש בציוד ריגול כזה או אחר, אך חשוב לדעת כי שימוש בציוד מסוג זה ללא התייעצות עם גורם מקצועי יכולה להביא לעיתים לנזק בלתי הפיך של חקירות.
זכרו, אל תתפשרו על איכות.

 

מיהו חוקר פרטי


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

כמה פעמים שיקרו רימו אתכם ולא ידעתם מה לעשות או איך לפעול?
האם מצאתם את עצמכם תוהים לגבי עניין כלשהו ומלאים בספקות?
אתם חווים הידרדרות במערכת המשפחתית ומרגישים שהכל חומק מבין ידיכם?
מקרים אלו ועוד רבים אחרים, קרו וקורים יום יום לנו ולקרובים אלינו. זה יכול לקרות במקום עבודתנו, במשרד אבל בכל מקרה זה תמיד מגיע בשלב כלשהו לביתנו.

לעיתים, אנחנו מחליטים לעשות צעד כלשהו בעניין ולא תמיד זהו הצעד המתאים והנכון עבורנו.
לא תמיד ניתן לפתור את הכל לבד ולא תמיד יש בנו את הכוחות הנפשיים לעשות זאת. צריך לזכור כי כל עוד אנחנו חלק מהעניין, אנו פועלים על סמך רגשות וברוב המקרים רגשות אלו יוצרים עבורנו מעין מכשול.
מעורבותנו האישית בעניין, אינה מאפשרת לחשוב ולהפעיל שיקול דעת נכון ולפעמים הדמיון משתלט עלינו ואנחנו חושבים כי הבעיה נפתרה למרות שמדובר במצג שווא בלבד.

יש גם כאלה שלא ידעו כי לפני שהם פועלים מתוך חיפזון וממהרים להגיש תביעות, לצאת בהצהרות ולבצע שינויים קיצוניים קיימת באפשרותם האלטרנטיבה הטובה ביותר עלי אדמות והיא פנייה לדמות מקצועית בדמותו של חוקר פרטי.
פנייה כזו, תוכל בראש ובראשונה לשפוך אור על המקרה ובהמשך תשפר ותחזק אותנו בהתמודדות עם המצב החדש.

אז מי הוא בעצם אותו חוקר פרטי, הנחשב שנים לדמות מסתורית ואפילה?

מעבר לעצם היותו חוקר פרטי מוסמך ובעל רישיון ממשרד המשפטים, חוקר פרטי הוא קודם כל בן-אדם.
פנייה אליו, לעיתים הינה שוות ערך לפנייה לרופא משפחה. אתם תספרו לו היכן כואב והחוקר הפרטי, ימצא פתרונות בכדי להקל עליכם ולסייע לכם. וכמובן, הדבר הכי חשוב לפני שניגשים לטפל ב"מחלה", יש צורך לגלות באיזו "מחלה" מדובר ולאתרה.
ולכן, חוקר פרטי טוב צריך להיות בעל תכונות אישיות ויכולות מאד גבוהות.

חוקר פרטי צריך להיות מאד תקשורתי, אך אם זאת מאד דיסקרטי וחשאי.
חוקר פרטי חייב לשמור על האינטרסים שלכם ולשרת אתכם בכדי להשיג את המטרה.
חוקר פרטי הינו בעל כושר אלתור גבוה, מקצועי ומדויק בעבודתו.

רצוי מאד שהחוקר הפרטי יהיה מקצועי ומדויק בעבודתו שכן, במידה ולא יהיה כזה, הדבר עלול לגרום לנזק לכם - לקוחותיו.
כמו כן, חשוב לזכור כי פנייה לחוקר פרטי מקצועי עולה כסף ולמרות שלעיתים קרובות תוצאות חקירה חוסכות המון הוצאות כספיות בעתיד, עדיין התשלום לחוקר פרטי עבור עבודתו עומד לפנינו ועלינו לקחת זאת בחשבון.
על כן, בחירת חוקר פרטי אינה דבר של מה בכך.
אז איך בעצם אנחנו יכולים לדעת באיזה חוקר פרטי לבחור .... ?

זה לא כל כך מסובך!
נכון שברוב המקרים מדובר בבעיות אישיות שאתם מעדיפים שיישארו במשפחה ולא "יצאו החוצה", אבל אין כמו המלצה אישית ואם חבר או מכר שאתם סומכים עליו המליץ על חוקר פרטי טוב, תמיד כדאי לבחון את האופציה. שימו לב ואני מדגיש "לבחון את האופציה".
הניסיון לימד אותי כי לעיתים גם אדם קרוב, לא תמיד נותן המלצות טובות וייתכן כי עדיף שנמצא חוקר פרטי באופן עצמאי מאשר נשכור שירותיו של מישהו אחר.

חוקר פרטי הוא אינו בעל מקצוע רגיל

חוקר פרטי מקצועי אינו חשמלאי שמתקן שקעי חשמל ולא אינסטלטור שפותח סתימות באמבטיה ולכן אל תתפתו לכל מיני "חאפרים" המציגים את עצמם כחוקרים פרטיים ובעצם מדובר בחבורה של אנשים המחפשים "לעשות כסף" על גביכם.
חס וחלילה שלא תחשבו ולו לרגע שאני מזלזל במקצועיות בעלי מקצוע אלה הנזכרים למעלה, אך בשונה מחוקרים פרטיים, עבודתם הינה טכנית בלבד ולכן עלות עבודתם בד"כ מתומחרת על פי התקלה אותה הם מתקנים.
אל תשכחו שאנחנו כחוקרים פרטיים, פועלים ומבצעים מעקבים וחקירות בכל רחבי הארץ ולכן אל תחפשו חוקר פרטי במיקום גיאוגרפי הקרוב למקום מגוריכם.
לא אמורה להיות לכך השפעה כספית משמעותית שבגינה כדאי להסתכן ולשכור חוקר פרטי מקומי, אך כמובן שהדבר תלוי גם בהתאם לסוג המקרה.
התחום של חקירות כולל בתוכו מגוון תחומים וכדאי לפנות לחוקר פרטי העוסק בתחום אותו אתם מבקשים לחקור.

בקיצור, חשוב לזכור כי יש לפנות לחוקר פרטי בעל רישיון בתוקף ממשרד המשפטים ורצוי גם שיהיה חבר בלשכת החוקרים הפרטיים.
כן כן, יש לשכה כזו, כפי שלעורכי דין יש את לשכת עורכי הדין ולרופאים יש את איגוד הרופאים, גם לחוקרים הפרטיים יש לשכה שמטרתה לקדם את מעמדו של החוקר פרטי ולשמור על פעילות החוקרים הפרטיים על פי "קוד אתי" מוסכם ובמגרת החוק.

כמו כן, לפני שניגשים לשים את כספכם ולשכור שירותיו של חוקר פרטי, יש מקום וכדאי לקבוע עימו פגישה מסודרת בכדי להתרשם ממנו.
מומלץ לקיים את הפגישה במשרדו ולא בביתכם.
יש המון אנשים שפשוט "מתים" על הפינוק. נכון שזה נחמד שמגיעים אליכם הביתה מבלי שתתאמצו או לחילופין נפגשים בבית קפה סמוך (כמו בסרטים), אבל זכרו שחוקר פרטי זה אמור להגן על האינטרסים שלכם ולפעול עבורכם. לא תרצו להתרשם ממשרדו?
מה לעשות, אני עדיין מאמין כי בעל מקצוע עם משרד או עסק, עדיף על זה שמתנהל מרכבו וללא כל בסיס כלשהו.

טוב, אז הגעתם לפגישה במשרדו ובדקתם כי מדובר בחוקר פרטי בעל רישיון ממשרד המשפטים ומה עכשיו?
עכשיו תורכם "לשפוך" את מירב האינפורמציה אודות בעייתכם והחוקר הפרטי ייתן לכם את חוות דעתו המקצועית בעניין ואת דרך הטיפול המומלצת בהתאם למקרה.
ייתכן וימליץ על חקירה כלשהי, מעקב או אפילו שימוש בציוד ריגול טכני כלשהו. בכל מקרה, מומלץ לפנות לחוקר פרטי שברשותו ציוד טכני מגוון שיוכל לשמש אותו להבאת ראיות עבורכם בצורה הטובה והמהימנה ביותר.

במידה ומצאתם כי החוקר הפרטי עימו נפגשתם, עונה על כל דרישותיכם (וגם הדרישות המופיעות לעיל) ועלות ביצוע החקירה כפי שניתנה לכם מתאימה, כנראה שמצאתם חוקר פרטי טוב וזה מעולה.
כל מה שנשאר עכשיו זה להמתין ולתת לחוקר הפרטי לעשות את עבודתו.
נסו להיות רגועים (עד כמה שניתן) כי עכשיו אתם בידיים מקצועיות.
אל תנסו לדלות מידע על שיטות העבודה של החוקר הפרטי שלכם כי פשוט אסור לו לגלות.
חוקר פרטי אינו מגלה לאיש על דרכי עבודתו ואופן הבאת המידע והראיות, אך חשוב שתדעו כי חוקר פרטי מקצועי מחויב לפעול על פי החוק, שכן המידע אותו ישיג עבורכם יכול לשמש אתכם בבוא היום כראיה משפטית לכל עניין.

לסיכום, נכון שעד היום חלקכם לא תיארתם לעצמכם שיש מוצא מה"פלונטרים" של החיים. אבל היום, אין ספק כי פנייה לחוקר פרטי יכולה בהחלט לסייע לכם לעמוד בחזרה על הרגלים ולהמשיך בחיים תקינים עם משפחתכם או בהתחלת חיים חדשים.
חוקר פרטי כיום, הוא מצרך הכרחי לכל אדם.

 

התקנות של מערכות טמ"ס

 

צוות I-Spy ציוד וחקירות מבצע התקנות של מערכות טמ"ס (טלוויזיה במעגל סגור),
אזעקות ורשתות תקשורת ואבטחה בכל רחבי הארץ.
צוות הטכנאים הינו מוסמך ובעל ניסיון של שנים בהתקנות ובבניית אינטגרציות של פרוייקטים בארץ ובחו"ל.
התאמה של מערכת אבטחה לצרכי לקוח חייבת להתקיים  באתר ההתקנה.
אל תאמינו לכל חשמלאי  ש"החליט" להתקין מצלמות אבטחה בכדי להגדיל את הכנסותיו. 
הזמינו נציג מקצועי מטעם "איי ספיי- ציוד וחקירות" שיתאים עבורכם מערכת  מצלמות על פי הדרישה ובכך  תוכלו לדעת בדיוק את סוג המצלמות אותם אתם נדרשים להתקין (יום-לילה, גלויות-סמויות, outdoor-indoor) , סוג מערכת ההקלטה, אופי ההתקנה וכיוצא בזה. כמובן שגם תדעו בדיוק כמה אתם נדרשים לשלם ועבור מה. אצלנו לא קונים חתול בשק.
במספר מקרים "איי ספיי-ציוד וחקירות" הצילה לקוחות משרות לקוי של "בעלי מקצוע" שמכרו ציוד לא אמין, ביצעו התקנה לא באופן תקין  או שנעלמו ולא נתנו שירות עבור הציוד שמכרו. 
חשוב להבין שברגע הכי רלוונטי, חשוב מי עומד מאחורי התקנת מערכת האבטחה שלכם?
אם אתם רוצים שרות מקצועי, אדיב ואמין ממקצוענים אמיתיים, נסו אותנו ואנו ניתן לכם את מלוא השרות .

זכרו, אין מתנות והנחות במערכות אבטחה. אתם מקבלים את האיכות עליה אתם משלמים.
 
   
עלות ביקור טכנאי בבית הלקוח הינה 350 ש"ח + מע"מ (תוספת בהתאם למיקום האתר).  
עלות זו מתקזזת בהזמנת מערכת האבטחה.  

 

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מהו ציוד ריגול?


צור קשר
 • הוסף למועדפים
 • שלח בטוויטר
 • שתף בפייסבוק

מהו ציוד ריגול?
ציוד ריגול כולל בתוכו מגוון רחב של מוצרים כגון: מכשירי הקלטה שונים, מכשירי צילום שונים, מצלמות סמויות, מוצרי האזנה ובעצם כל אביזר או מוצר שבעזרתו אנו יכולים לקבל אינפורמציה או תיעוד על נושא כלשהו.

מי זקוק לציוד ריגול?
כל אדם ללא חשיבות במעמדו, מוצאו או מינו המבקש לשמור על בטחונו האישי ושל הקרובים אליו מרגיש בשלב מסוים את הצורך בציוד ריגול.
ציוד ריגול משמש גורמים פרטיים, בעלי עסקים, מנהלים, פועלים, עובדים וכל אדם באשר הוא ובכל נושא כמעט.

ציוד ריגול שימש גם את החוקר הפרטי המפורסם, שרלוק הולמס.
אומנם הוא לא השתמש בציוד ריגול מתוחכם כלשהו, אך אפילו זכוכית המגדלת שלו יכולה בהחלט להיכנס לקטגוריה של ציוד לריגול.

ציוד ריגול בשימוש חוקר פרטי

אחד מהדברים המייחדים חוקר פרטי, הוא השימוש הנכון החוקי בציוד ריגול במסגרת עבודתו.
מעקבים, חקירות ובעצם כל פעילות כלשהי במסגרת עבודת חוקר פרטי מצריכה שימוש בציוד ריגול מתוחכם ומיוחד.
ציוד ריגול משמש את החוקר הפרטי בתיעוד ובהבאת ראיות ללקוחותיו.
כמו כן, ציוד ריגול מאפשר השגת מידע מוקדם עוד בטרם מתחיל החוקר הפרטי לעבוד על תיק החקירה.
במעקבים, ציוד ריגול הכולל מצלמות סמויות מאפשר תיעוד של המתרחש אפילו במרחקים גדולים וכמובן בחקירות ב"כיסוי" השימוש בציוד ריגול זעיר וחבוי מאפשר הבאת אינפורמציה מדויקת ואמינה.

ציוד ריגול הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ומידי יום אנו נתקלים במקרים רבים בהם שימוש בציוד ריגול מסייע לנו בהבאת ראיות לבית המשפט, למשטרה וכדומה. עם קידמת הטכנולוגיה, ציוד רגיל שהינו רגילים לראותו גדול ומגושם הפך להיות ממוזער וקל לנשיאה.
כמו כן, תפעול ציוד ריגול עבר מהפך גדול וכיום כל אחד ואפילו שאינו נחשב ל"איש טכני" מסוגל להשתמש בו באופן פשוט וקל.

חשוב לציין, כי לעיתים ציוד בילוש יכול לשמש את האזרח הפשוט גם במקרים רגילים שמלכתחילה לא נראה כי יהיו קשורים לחקירה כלשהי או כחלק מבניית תיק ראיות לבית המשפט.

לדוגמא:
נסעתם ברכבכם והייתם מעורבים בתאונה (חס וחלילה...) ושלא באשמתכם.
נהג הרכב הפוגע מתנצל מייד ומודיע כי הוא ישלם עבור הנזק שנגרם לרכבכם.
כעבור מספר ימים, אתם מקבלים פנייה מסוכן הביטוח שמודיע כי לקוחו אינו מודה בגרימת הנזק. שימוש בציוד ריגול כדוגמת מכשיר הקלטה, או מצלמה סמויה באביזר כלשהו הייתה בהחלט יכולה לסייע במצב זה.

דוגמא נוספת שאנו נתקלים בה כמעט באופן קבוע היא נושא התחייבויות, הבטחות שונות שנעשות כלפינו מהצד השני.
לעיתים הצד שמנגד עומד בדברים, אך לעיתים הוא מפר את התחייבויותיו ועל כן, גם במקרה זה שימוש בציוד ריגול יכול היה לעזור.

קיימות עוד אין ספור דוגמאות שניתן להציג בשימוש של ציוד לריגול על ידינו ביום יום.

חשוב לדעת כי בחירת ציוד רגיל חשובה מאד היות וקיים מגוון רחב של ציוד ריגול לצרכים שונים ועם תכונות טכניות שונות.
יש צורך להתאים ציוד ריגול נכון לאדם הנכון הן מבחינת סוג הציוד והן מבחינת אופי השימוש בציוד זה.

ככל שהגודל של ציוד הריגול קטן יותר, סביר להניח שעלותו תהיה גבוהה יותר.
ניתן כיום לרכוש בחנויות המקצועיות גם ציוד ריגול שעלותו מתאימה כמעט לכל כיס ועדיין עושה עבודה טובה בהתאם לדרישות הלקוח.
 

פוליגרף
I-SPY ציוד וחקירות מבצעת בדיקות פוליגרף במשרדנו או באתר הלקוח על פי דרישה.

הבדיקה הינה באמצעות בודק מוסמך בעל ניסיון של שנים וחבר באיגוד בודקי הפוליגרף הישראלי.
בנוסף אנו מבצעים בדיקות גרפולוגיה, אימות חתימות ומגישים חוות דעת מקצועית לבתי המשפט.

זכרו, כשניגשים לבחור סמכות מקצועית לבדיקת פוליגרף לא המחיר הוא שקובע אלא, אמינות ומקצועיות הבודק, וותק ומוניטין בתחום ואופן השרות אותו אתם מקבלים. 

גם כאן, אל תחפשו "לחסוך", הדבר עלול בסופו של יום לעלות הרבה יותר ביוקר וחבל.
לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם
כידוע, בדיקות פוליגרף הפכו לחלק בלתי נפרד מהתנהלותה הכללית של חברה, בית עסק או לקוח פרטי.

במסגרת הבדיקה ניתן לקבל אינפורמציה על אמינות הנבדק ומהימנותו.

I SPY מבצעת בדיקות פוליגרף, גרפולוגיה ופענוח בכל התחומים באמצעות בודק פוליגרף מוסמך ומסייעת לך להגיע לחקר האמת.

בודק I SPY הינו חבר האיגוד הישראלי לפוליגרף ממוחשב ובוגר המכללה לבטחון בקורס פוליגרף.

אנשים מספרים שקרים מסיבות רבות ומגוונות. אדם יכול לשקר לחבר ולומר לו שהחולצה החדשה שקנה יפה מאד למרות שבעיני אותו אדם היא ממש לא כזו. אדם יכול לשקר לחבר, למעביד, לבן הזוג או למשטרה בנושאים חסרי חשיבות או בנושאים חמורים מאד. בכל מקרה, בדרך כלל השקר הוא אמצעי הגנה כדי להימנע מהסתבכות, אך פעמים רבות השקר הוא המביא להסתכות גדולה יותר.


לעיתים אפשר לזהות מתי אדם משקר, אך לעיתים יכול זיהוי כזה להיות קשה מאד. כדי להקל על ההבדלה בין דוברי שקר לדוברי אמת, הומצא מכשיר הנקרא פוליגרף, או בשפה העממית מכונת אמת.
מכונת פוליגרף היא מכונה המודדת את התגובות הגופניות של אדם במהלך סידרה של שאלות אותן הוא נשאל. המכונה איננה מזהה שקר אלא מזהה מתי מוצגת התנהגות המצביעה על נסיון להסתיר את האמת.
כיצד עובדת מכונת אמת.
מכשיר פוליגרף הוא למעשה מכשיר רפואי המודד שינויים גופניים המתרחשים במהלך סידרת שאלות אותן נשאל הנחקר על ידי חוקר. מכונת אמת מודדת בדרך כלל את קצב פעימות הלב, לחץ הדם, קצב הנשימה ואת מידת מוליכות העור (המצביעה על רמת ההזעה של הנחקר). מה שמנסה החוקר לזהות באמצעות פוליגרף הוא הבדלים בין המדדים הללו בעת שהנחקר דובר אמת לבין המדדים בעת שהוא דובר שקר.
בעת החקירה באמצעות מכונת אמת, מחבר החוקר אל גוף הנחקר סידרה של מכשירים המשמשים למדידת המדדים השונים. שתי רצועות נמתחות סביב החזה והבטן של הנחקר כדי למדוד את קצב ועומק הנשימות שלו. שרוול מולבש על היד של הנחקר כדי למדוד את לחץ הדם ואת הדופק. שתי רצועות מלופפות סביב שתיים מאצבעות הנחקר כדי למדוד את רמת מוליכות העור.
כאשר אנו משקרים, גופנו מגיב בצורה בלתי רצונית למצב הלחץ בו אנו נמצאים עקב ההונאה שבשקר, ועקב האפשרות כי השקר שלנו יתגלה.
רמת הדיוק של פוליגרף.
חשוב מאד להבין כי התצאות של מכונת אמת פתוחות מאד לפרשנות של החוקר. הבעיה העיקרית בבדיקה זו היא כי השינויים הנמדדים על ידי מכונת האמת עלולים להיגרם גם כתוצאה מן הלחץ הנוצר כתוצאה מן הבדיקה עצמה, או אפילו כתוצאה מרגשות אחרים לחלוטין.
מסיבה זו, יש רבים הטוענים כי מכונות אמת אינן טובות מהטלת מטבע ובגלל זה חשוב שהבודק יפענח את התוצאות בצורה מקצועית וטובה.
בגלל הבעיתיות של מכונת האמת, תוצאותיה אינן משמשות כיום ראייה קבילה בבית משפט או במהלך הליכים פליליים בכלל. מסיבה זו לא ניתן לחייב את הנחקר לעבור בדיקת מכונת אמת אם אינו מעוניין בכך.
מתי תבוצע בדיקה באמצעות מכונת אמת:  
בדרך כלל שומעים על בדיקת פוליגרף בהקשר לחקירות פליליות, אך לעיתים נדרשת בדיקה זו במהלך חיפוש עבודה, במיוחד אם מקום העבודה הוא בעל אופי רגיש.
 
אבטחת מידע

אבטחת מידע הוא תחום פעילות העוסק בהגנה על מערכות מחשב מפני סיכונים המאיימים עליהן.

לרוב מקובל להתייחס לשלושה היבטים מרכזיים עליהם אתם נדרשים להגן בעסקכם:

* חסיון המידע.

* זמינות המידע 


* שלמות ואמינות המידע.  

I-Spy ציוד וחקירות תבצע עבורכם באמצעות חוקר פרטי בדיקות תקופתיות בנושא אבטחת מידע כללית (לויאליות עובדים הגנה על מידע פנימי וכיוצ"ב).
במסגרת השירות תקבלו מ I-Spy ציוד וחקירות ייעוץ אישי בנושא ובתאריך קבוע ויועבר דו"ח חודשי מפורט אודות הבדיקות שנעשו, תוצאות
והמלצות בנוגע לטיפול ב"דליפה" (שינוי נהלים, עדכון עובדים וכיוצ"ב).

בעת הצורך נבצע עבורכם גם בדיקת מערכות מתקדמות ונספק הגנה מפני חדירת גורמים חיצוניים למערכת המחשוב בעסקכם.
 
אבטחת מידע

ב I-Spy ציוד וחקירות תוכלו לרכוש מערכת פיקוח ושמירה על הפעילות המתבצעת במחשב של ילדיכם. 
השרות מאפשר תיעוד כולל של כל המתרחש במחשב וכולל צילומי מסך, רישום הקלדות, הסטוריה של אתרי אינטרנט ודפי קישור 
לאתרים. כמו כן, ניתן לקבל אינדיקציות על מיילים, צ'אטים ועוד...
המערכת מעודכנת עם תאריך ושעה מדוייקת ומוגנת באמצעות סיסמא אישית.   

 
 

לייבסיטי - בניית אתרים