עברית  |  English  |  

איך לבחור חוקר פרטי


צור קשר
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

בגלל הרגישות של עולם החקירות הפרטיות והצורך לבצע חקירה קפדנית, דיסקרטית, יעילה ואמינה, חשוב לדעת איך לבחור חוקר פרטי ואיזה חוקר מתאים לאיזו משימה. הידע בבחירת החוקר פרטי יכול להוות את כל ההבדל בין חקירה מוצלחת וברת תוצאות, לבין חקירה כושלת שגם לא נעשתה בצורה נכונה וגם לא מצאה את התשובות שקיימות בשטח.

חוקר פרטי מקצועי אינו הדמות שמדמיינים מסרטים וסדרות פופולאריות, מדובר על אנשי מקצוע מכובדים ובעלי ניסיון. יש לדעת איך לבחור חוקר פרטי ולא להסתמך על מראה עיניים או רושם ראשוני בלבד.

איך לבחור חוקר פרטי:


רק בעלי רישיון רשמי

הדבר הראשון שיש לבחון בעת בחירת חוקר פרטי הוא האם החוקר מחזיק ברישיון חוקר פרטי רשמי ותקף מטעם משרד המשפטים הישראלי.
זהו הרישיון והאישור הרשמי היחיד בישראל, שמאפשר לאדם לשמש כחוקר פרטי. חוקרים בעלי רישיון הם כאלו שעברו התמחות מקצועית של לפחות 3 שנים תחת משרד חקירות מקצועי, ועברו בהצלחה בחינות מקיפות להכרת המקצוע וחוקיו.
כאשר בוחנים את בחירת החוקר פרטי, שאלת הרישיון היא חשובה מאוד, ואדם ללא רישיון נפסל מיד על הסף ולא מומלץ לעבוד עם גורם שכזה.

בעל ניסיון בתחום החקירה

לאחר בירור עניין הרישיון, השלב הבא של איך לבחור חוקר פרטי הוא בחינת הכישורים והניסיון של החוקר הפרטי.
מן הסתם רצוי לבחור חוקר בעל ניסיון עשיר ככל האפשר בתחום החקירה הרלבנטי למקרה. לקוח אשר בוחן איך לבחור חוקר פרטי, לא ירצה לבחור בחוקר אשר עוסק רק בחקירות לגבי בגידות בני זוג למקרה של חקירה כלכלית רגישה ומורכבת למשל.

דיסקרטיות ואמינות

רצוי לא לבחור בחוקר פרטי אשר מספר בחופשיות על מקרים נוספים שלו או מנדב פרטים על לקוחותיו.
דיסקרטיות היא קריטית , ולכן חוקר שמנדב יותר מדי פרטים על אחרים, סביר להניח שיעשה כן גם כלפיכם.

הקפדה על כללי אתיקה

באופן טבעי תחום של חקירות פרטיות הוא מורכב ורגיש וניתן בקלות לנקוט בשיטות לא אתיות או ממש לא חוקיות. כשאתם מתחבטים איך לבחור חוקר פרטי, חשוב מאוד לבחור בחוקר אשר מקפיד על כללי אתיקה ולא פועל מחוץ לחוק, דבר היכול להביא תוצאות הרסניות ללקוח ולחקירה כולה.

I Spy – מספקים תוצאות

חברת I Spy עונה על כל ההגדרות האלו ועל רבות אחרות. אם אתם זקוקים לחוקר פרטי מקצועי, מוסמך, אמין ומנוסה - צרו קשר עוד היום ותקבלו את כל התשובות.לייבסיטי - בניית אתרים