עברית  |  English  |  
דף הבית >> שירותים מיוחדים >> בדיקת האזנה
 

בדיקת האזנה


מהי בדיקת האזנה וחשיבותה?

בדיקת האזנה

צור קשר

בדיקת האזנה תקופתית הפכה לחלק אינטגראלי בכל בית עסק, חברה או ביתנו הפרטי. אינפורמציה שלעיתים נראית סתמית יכולה בן רגע להפוך ל"אקדח שלוף" בידי גורמים שונים שישתמשו בה נגדנו. על סמך ניסיון של שנים, אנו יודעים כי אחת מהדרכים להשיג את המידע הינה באמצעות האזנת סתר.

שמענו בעבר על פרשיות שונות בהם היו מקרים של האזנות סתר וצילומי וידאו שפורסמו באמצעי התקשורת וכיום אנו בטוחים כי אם אצל גורמים אלו היו מתבצעות בדיקות האזנה במועד, פרטיותם הייתה נשמרת והדבר היה מציב אותם בדרגה גבוהה יותר של סודיות ודיסקרטיות בענייניהם.

לידיעה כללית: האזנת סתר על פי "חוק האזנת סתר" הינה "האזנה ללא הסכמה של אף אחד מבעלי השיחה". הדין על האזנת סתר הינו עונש של 5 שנות מאסר ולכן בדיקת האזנה מקצועית תעשה את עבודה עבורכם.

בדיקת האזנה - הטכנולוגיה

הטכנולוגיה המתקדמת מציעה "שתילת" מכשירי ציתות בכל מקום ובכל אביזר שנראה תמים לחלוטין. קו הטלפון הביתי אינו מוגן, הטלפון הסלולארי שברשותנו אינו מוגן, חלל הבית אינו מוגן, רכבנו אינו מוגן ואפילו המחשב שלנו פרוץ כיום לתוכנות ריגול שונות.
רק בדיקת האזנה מקצועית, על ידי אדם מוסמך ובעל ציוד אלקטרוני איכותי תגלה ותנטרל את מרבית מכשירי האזנה המוכרים בתחום הפרטי.
בנוסף בדיקת האזנה רצינית, תוכל למצוא גם מצלמות נסתרות באם קיימות ותוכל לסייע לכם בשמירת פרטיותכם ובהגנה על המידע החשוב שנמצא ברשותכם.

בדיקת האזנה - איך ניתן להאזין ?

מידע כללי – בעולמנו קיימות רשתות תקשורת רבות ולרשותם הקצו מגוון רחב של תדרים. קיימים תדרים רגילים המשמשים אותנו באופן יום-יומי במוצרים צריכה רבים הנמצאים ברשותנו כגון: טלפונים מסוגים שונים (קווים, אלחוטיים, סלולאריים), ראוטרים, מקלטי רדיו, מכשירי קשר, מצלמות אלחוטיות, לוויינים, כבלים ועוד רבים אחרים.

בדיקת האזנה טובה מצליחה להתביית על התדרים הרלוונטיים ומפרידה בין התדרים "הטובים" ל"רעים".
כמה פעמים הצלחתם לשמוע את השכן שמשוחח בטלפון האלחוטי בביתו?
כמה פעמים השתמשתם במכשיר קשר ולפתע מישהו "עלה" על התדר שלכם?
ובכן, זה בעצם הרעיון כולו.

גורם זר המעוניין לדלות פרטים אודותיכם ועסקיכם יכול להאזין לכם באמצעות שבב זעיר בקו הטלפון שלכם או להחביא מצלמה זעירה בחלל החדר ופשוט להמתין בסבלנות עד שיקבל את המידע בו הוא חפץ.
ללא בדיקת האזנה מקצועית מידע זה יהיה חשוף וייתכן ויסכן אתכם.
כיצד להיערך? באמצעות הזמנת בדיקת האזנה מקצועית.

ביצוע בדיקת האזנה באופן הנכון:

האופציה הפשוטה: ניתן לרכוש בחנות בילוש מקצועית מכשיר ביתי לבדיקת האזנה, אך יש לקחת בחשבון שבדיקת האזנה זו היא בדיקה רגילה ובדרך כלל מומלצת לשימור רק לאחר ביצוע בדיקת האזנה מקצועית על ידי בעל מקצוע.
זה אומר שבדיקת האזנה זו אינה תחליף לדבר האמיתי.

בדיקת האזנה מקצועית תתבצע על ידי אדם מוסמך (רצוי בעל ניסיון עשיר בתחום הטכני) שסביר מאד להניח שיגיע אל מקום הבדיקה מצויד במזוודת "הפלא" ובה מכשור מתקדם ויקר מאוד לבדיקת האזנה.
נדגיש כי שימוש בציוד מתקדם ומשוכלל היא אכן נוסחה טובה לבדיקת האזנה טובה, אך בדיקת האזנה מצוינת יכולה להתרחש אך ורק אם היא מתבצעת על ידי גוף מקצועי ואמין שמאחוריו כבר מאות בדיקות האזנה שכאלה.

במהלך בדיקות האזנה המערכת תבצע איתור אלקטרוני וממוחשב של תדרים בחלל, בקווי הטלפון ובמקומות הרלוונטיים ותתריע באם מתבצעת האזנה מסוג כלשהו.
בדיקת האזנה מחושבת על פי גודל מקום הבדיקה, מספר קווי הטלפון וכמובן מתייחסת גם למהות הבדיקה (בית עסק, משרד, חברה, רכב או בית פרטי).
באם קיים עבורכם סיכוי ולו הקלוש ביותר שמאזינים לכם, חוששים שמישהו מפר את שלוותם וחודר לפרטיותכם, בדיקות האזנה היא הפתרון עבורכם.
בדיקת האזנה נכונה ואמינה, תספק לכם שקט נפשי ותשיב את פרטיותכם.

מי משתמש בשרותי בדיקת האזנה?

התשובה לשאלה זו היא: כולם.
בעלי עסקים וחברות פרטיות, מוסדות שונים ומגוונים, לקוחות פרטיים ועוד רבים אחרים. כל אלה המעוניינים לשמור על סודותיהם ופרטיותם מבצעים בדיקת האזנה בהתאם לצורך.

חשוב להבין:
בדיקת האזנה זולה המתבצעת אצל אדם שאינו מוסמך ואינו בעל ניסיון בתחום, יכולה לגרום לכך שמידע חשוב שלכם "ידלוף" החוצה והדבר יכול להוביל בחלק מהמקרים לתוצאות הרסניות ובלתי הפיכות ולכן בדיקות האזנה חייבות להתבצע על ידי גורם מוכר ומוסמך.
מגוון של מכשירי ציתות מוצא את דרכו אלינו ומתפתח מדקה לדקה ואנחנו תמיד חייבים להקדימו ולכן רק בדיקת האזנה רצינית תוכל לתת לכם מענה אמיתי ורציני לעניין.

שמרו על פרטיותכם והגנו על ביתכם.


לייבסיטי - בניית אתרים