עברית  |  English  |  

חקירות כלכליות – שומרים לך על העסק


צור קשר
  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

עולם העסקים מורכב מאוד ומכיל גורמים ומשתנים רבים, סכומי כסף. ציוד וסחורה עוברים ידיים בין בעל עסק ללקוחותיו וכן הלאה. ישנם מקרים בהם קיים חוב שאינו משולם, חברה שנקלעת לקשיים רציניים, אך בעליה ממשיכים לחיות חיי עושר או כל סכסוך כספי, כלכלי ועסקי אחר. חקירות כלכליות נועדו לפתור מגוון רחב מאוד של בעיות כלכליות ומשפטיות.

לקוחותיו של משרד חקירות פרטי, שמציע חקירות כלכליות כחלק ממערך השירות שלו, יכולים להיות נושים של חברות ובעלי חוב אחרים, אנשים פרטיים, חברות מסחריות בכל היקף ותחום עיסוק, ולמעשה כל גורם שנמצא בסכסוך עסקי עם צד שני או שמעוניין לגלות פרטים כלכליים ועסקיים על גורם כלשהו.

מקרים שמצריכים חקירות כלכליות

משרד אשר מציע חקירות כלכליות יכול לעשות את כל ההבדל בין חוב שנגבה או מציאת פיתרון לסכסוכים עסקיים, לבין כישלון ואובדן כספים רבים. חוקרי המשרד לרוב מגלים פרטים קריטיים ומהותיים לעניין, שמספקים תמונת מצב שונה ומדויקת על המצב, תמונת מצב שקבילה בבתי משפט. בכך שומר משרד החקירות הכלכליות על האינטרס של הלקוח שלו מול הגורם שחייב לו כסף או שנמצא עימו בסכסוך כלכלי.

חלק מהמקרים שמצריכים חקירות כלכליות הם:

  • חקירות לגבי חובות: בדיקות רקע מקיפות על החייבים מבחינת איתור הכנסות נוספות, איתור נכסים בישראל ובחו"ל, שותפויות בחברות אחרות, כספים, איתור חובות של צד שלישי אל החייב וכדומה.
  • חקירות בין בני זוג: כאשר רוצים לברר האם לאחד מבני הזוג ישנה הכנסה נוספת ונסתרת.
  • הפחתת סיכונים של יוזמות עסקיות: חקירות כלכליות לבדיקות מקדימות לפני התקשרויות עסקיות כאלו ואחרות יכולות להפחית סיכונים ולגלות מראש שותפים בעייתיים.
  • חשדות פנימיים: חקירות כלכליות לגילוי בעיות בתוך העסק כמו גניבות ומעילות של עובדים וכדומה.

חקירות כלכליות מקצועיות, מוסמכות ועם תוצאות בשטח

חברת I-Spy מציעה שירות חקירות כלכליות ומסחריות, שמבוצעות על ידי צוות חוקרים מיומן ובעל ניסיון רב. החברה מחזיקה ברישיון משרד המשפטים לערוך חקירות פרטיות. אנו מציעים מגוון רחב של שיטות חקירה, בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם ויכולת לגלות כל פרט קיים ורלבנטי עבור החקירה. חקירות כלכליות מצריכות התמקצעות בתחום זה, מדובר על חקירה מסובכת ומורכבת ביותר, שכוללת משתנים רבים מאוד, ולכן חשוב לבחור משרד מקצועי, מוסמך וכזה שמספק תוצאות מוכחות בשטח.

חייבים לכם כסף - חקירות כלכליות הן התשובה

אם אתם צריכים לפתור סכסוך עסקי, לגבות חוב בעייתי, הגיע הזמן לתת למקצוענים לעבוד כי אתם צריכים חקירה כלכלית עכשיו. חברת I-Spy מספקת חקירות כלכליות מקיפות, ואנו נדע למצוא עבורכם את התשובות בכל מקום.לייבסיטי - בניית אתרים