עברית  |  English  |  
*** בדיקות האזנה - שרות בכל הארץ ***  |  

מכשירי הקלטה - אודיו

דיסק און קי מקליט - החל מ 250 ש"ח

דיסק און קי רגיל המשמש לאחסון קבצים שונים וגם... מכשיר הקלטה המופעל באמצעות כפתור אחד בלבד. קל וידידותי לשימוש. ניתן להפעילו בקלות גם כשהוא בתוך הכיס וללא משיכת תשומת לב מיותרת. הקלטה איכותית ביותר.
"קטנטן" במחיר קטן - במבצע 599 ש"ח

עט הקלטה - החל מ 499 ש"ח

זה אמנם נראה כמו עט רגיל, אך מדובר בעט הקלטה איכותי ביותר המאפשר הקלטה מבלי שיבחינו כלל. ניתן להניחו בכיס החולצה או כך סתם בתוך תא בתיק. מוצר פשוט וקל לתפעול וכמובן שהוא גם כותב...
טייפ דיגיטאלי משופר - החל מ 599 ש"ח

מכשיר הקלטה איכותי ומיוחד המאפשר מגוון אופציות הקלטה לכל מטרה. מיקרופון משופר, הקלטה על פי רחש, זמני עבודה ארוכים ביותר. עיצוב דק וחדשני. נפחי זיכרון שונים.
מערכת הקלטה אלחוטית ב - 1599 ש"ח

מערכת הקלטה ללא חוטים. רק מחברים ויודעים מה קורה. מעולה לאלו שמעוניינים לשמוע אונליין מה קורה וגם להקליט במקרה הצורך. מדובר בערכה איכותית ביותר בעלת נתונים טכניים מצויינים.
מיקרופון עט - 120 ש"ח

מיקרופון בעט להקלטות סמויות. רק לשים בכיס והשאר פשוט קורה. בשימוש במכשיר זה, לא ניתן יהיה להבחין בהקלטה. ניתן לרכוש מגוון מיקרופונים אחרים לשימוש זהה.
המקליט הקטנטן - התקשרו להצעת מחיר

את הקטנטן הזה, לא תרצו לעזוב אף פעם. גודלו הקטן מאפשר החבאתו גם במקומות הקטנים ביותר. המכשיר פועל באמצעות סוללה חיצונית ומקליט באיכויות שונות הניתנות לבחירה. למכשיר פונקציות רבות נוספות.
מכשיר הקלטה זעיר - החל מ 2199 ש"ח

מכשיר הקלטה זעיר ואיכותי ביותר, המיועד להקלטות חשאיות ביותר. מכשיר זה פותח במיוחד לעבודה בתנאים מיוחדים ולפרקי זמן ממושכים. גודלו הפיזי מאפשר החבאתו במקומות רבים ללא פשרות באיכות ההקלטה ובאופי השימוש.
אוזניית הפלא - 165 ש"ח בלבד

בעזרת אוזנייה זו, תוכלו להקליט כל שיחה שתרצו ומכל טלפון אפשרי. פרי פיתוח עצמאי של אוזנייה זו המאפשרת הקלטה של כל שיחה מכל טלפון בעולם. האוזנייה מתחברת לכל מכשיר הקלטה מתאים ועושה את העבודה בשבילכם.
טייפ מנהלים אנלוגי

טייפ מנהלים אנלוגי המקליט על גבי קלטות קטנות. יש כאלה שמעדיפים להשתמש במוצר האיכותי והישן וללא טכנולוגיה מתקדמת. מכשיר אמין זה יהפוך את ההפעלה לפשוטה וקלה ביותר. ניתן לחבר למכשיר אבזור נוסף לשיפור.
יש 2 עמודים
1  2   לעמוד הבא   

 

מכשירי הקלטה אודיו

מהם מכשירי הקלטה אודיו?
מכשירי הקלטה אודיו הינם מכשירים המסוגלים לאגור קולות ורחשים ולשמור אותם.

קיימים מספר סוגים של מכשירי הקלטה אודיו.
מכשירי הקלטה אודיו אנלוגיים האוגרים את החומר המוקלט על גבי קלטת או מכשירי הקלטה אודיו דיגיטאליים האוגרים את החומר המוקלט על גבי זיכרון פנימי או על גבי כרטיס זיכרון.
מכשירי הקלטה אודיו מגיעים בגדלים שונים ועם פונקציות שונות.

בעבר וגם מעטים כיום ממשיכים להשתמש במכשירי הקלטה אודיו אנלוגיים, שכן מכשירי הקלטה אודיו הינם מכאניים ונחשבים אמינים ביותר.
המגבלות העיקריות של מכשירי ההקלטה מסוג אודיו הינן זמן עבודה קצר של המכשיר (הפועל באמצעות סוללות ומוגבל מבחינת זמן הקלטת) וגיבוי החומר הנשמר על גבי קלטת אנלוגית בעלת בלאי מהיר ביחס לחומר דיגיטאלי.
כמו כן, מכשירי ההקלטה האנלוגיים מצריכים עלויות רכישה של קלטות וסוללות ובתפעול המכשיר המשתמש מוגבל מבחינת שמיעת החומר.
חסרון בולט של מכשירי הקלטה אנלוגיים הוא גודל המכשיר.

בשנים האחרונות, נכנסו לתמונה מכשירי הקלטה אודיו דיגיטאליים ששינו לחלוטין את התפיסה הכללית של מכשירי הקלטה אודיו רגילים.
מדובר על מכשירי הקלטה אודיו קטנים יותר ואף בחלק מהמקרים זעירים מאד, בעלי תכונות טכניות מגוונות הכוללות בין השאר: סוללת ליתיום נטענת, נפחי זיכרון גדולים המאפשרים הקלטה לפרקי זמן ארוכים, הורדת החומר המוקלט אל המחשב בקלות ועוד...
פונקציות נוספות של מכשירי הקלטה אודיו דיגיטאליים מקצועיים הינם: הקלטה על פי רחש, חלוקה תיקיות, שליטה על רגישות המיקרופון, רמקול איכותי ועוד...

מכשירי הקלטה אודיו משמשים בחיי היום מגוון רחב של אנשים.
החל מתלמידים המבקשים להקליט חומר נלמד ולשננו בבית וכלה בהורים המבקשים לדעת אם ילדיהם סובלים מהתעללות כלשהי בגן הילדים או אצל המטפלת.
כמובן שישנם גם זוגות רבים ולקוחות עסקיים העושים שימוש עם מכשירי הקלטה אודיו בכדי לבטח את עצמם בהתחייבויות הצד שמנגד או בכדי להשיג ראיות להתנהלות שאינה תקינה.

ב I-Spy ציוד וחקירות אנו מסוגלים לבנות מכשירי הקלטה אודיו בהתאם לדרישות הלקוח.
מכשירי הקלטה אודיו זעירים המותאמים להחבאה באביזרים שונים על פי הצורך.
כמו כן, אנו נותנים הדרכה נקודתית ללקוח בנוגע לתפעול מכשירי הקלטה אודיו מתחילתו של התהליך ועד לסיומו ואף נותנים שירות של תמלול החומר המוקלט על מנת שיוכל להגישו לבית המשפט במידת הצורך.